Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі до акція «Створюємо ліси разом» долучилась відома біатлоністка Віта Семеренко

Новини лісгоспів 16 Квітня 2021

В рамках акції «Створюємо ліси разом» у вівторок, 13 квітня, злагоджено і завзято з гарним настроєм та величезним почуттям відповідальності у Краснопільському лісгоспі створювали нові ліси.

Поряд з працівниками лісгоспу на чолі з директором Віктором Морозом працювали і керівники місцевої ОТГ на чолі з селищним головою Юрієм Яремчуком та представники Краснопільського агролісгоспу.

Особливої ж приємності заходу дадала участь у ньому Віти Семеренко. Разом з сином та чоловіком Віта долучилась до благородної справи примноження лісового багатства рідного краю.

Нагадаємо, Віта Семеренко – відома біатлоністка, заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України, чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор в Сочі, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону, учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері, 2014 року у Сочі та 2018 року у Пхьончхані.

Віта – уроженка Краснопілля, а її батьки – колишні працівники Краснопільського лісгоспу. Рідним для Віти є Краснопільський лісгосп і по чоловіковій лінії. Свекор Віти тривалий час працював головним лісничим лісгоспу. То ж садіння лісу добре відома для її родини справа.

Всі учасники Акції висадили разом 4760 штук сіянців сосни. Так за кілька годин спільної праці на Краснопільщині додався гектар соснового лісу.