Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Конотопському лісгоспі за участі громадськості відбулась акція з посадки лісу «Зелений бумеранг»

Новини лісгоспів 21 Листопада 2019

Сприятлива осіння погода дала можливість не лише вчасно і в повному обсязі завершити всі лісокультурні роботи, а й спрацювати на перспективу.

Днями до справи посадку лісу долучилися місцеві активісти Конотопа. Спільно з представниками Конотопського лісгоспу лісничого Путивльського лісництва підприємства Володимира Жаровського та начальника відділу охорони та захисту лісу лісгоспу Євгена Лаврика активісти проводили посадку дерев у Спадщанському лісі.

«Акція з посадки дерев у Спадщанському лісі відбулась з ініціативи місцевих активістів. Вона носила назву “Зелений бумеранг”, адже все гарне чи погане, що ми робимо на цій землі, завжди нам і повертається. У цей день була посадженна не лише часточка молодого лісу, а був зроблений значний внесок у здоров’я майбутніх поколінь, у розвиток екології нашого краю, а у даному випадку, ще й історії. Адже Спадщанський ліс – це музей воєнної слави нашого народу», – прокоментував свою участь у Акції Євген Лаврик.

Будемо сподіватись, що «бумеранг» спрацює і висаджені у ході Акції дерева віддячать людям, що їх висадили, розлогими кронами.

Прес-служба ДП «Конотопське ЛГ»