Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Конотопському лісгоспі триває осіння лісокультурна кампанія

Новини лісгоспів 25 Жовтня 2021

У Конотопському лісгоспі триває осіння лісокультурна кампанія. Лісівники обліковують кількість та якість садивного матеріалу у розсадниках, визначають стан лісових культур, природного поновлення, перевіряють приживлюваність та проводять якісну оцінку одно-, дво-, та трирічних лісових культур. Для лісових культур чотирирічного і старшого віку проводять атестацію за класами якості, переводять лісові культури і природне поновлення у вкриті лісовою рослинністю землі.

«Цього року держлісгоспом було заплановано провести посів у лісорозсадниках на пдощі 0,6 га і виростити 900 тисяч штук садивного матеріалу. Фактично було висіяно насіння основних лісоутворюючих порід на площі 0,86 га», – говорить головний лісничий Конотопського лісгоспу Микола Бондар.

Зважаючи на те, що проведено всі необхідні заходи з вирощування та догляду за сіянцями, лісівники сподіваються на високі результати.

Також проводяться роботи зі створення і доповнення лісових культур, бо саме зараз достатньо вологи, щоб прижився молодий ліс. Всього впродовж жовтня  було проведено доповнення лісових культур на площі 166 та створено 2 га нового лісу.

Поряд з цим конотопські лісівники вже розпочали підготовку грунту для висадки нових лісів навесні наступного року. Лісокультурна кампанія триває.