Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Конотопському лісгоспі підбили підсумки Тижня охорони праці

Новини лісгоспів 28 Квітня 2021

Конотопські лісівники підсумували Тиждень охорони праці.

«Заходи із відзначення у цьому році Тижня охорони праці здійснювалися за участю фахівців Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.У рамках виконання затвердженого Плану заходів були проведені перевірки стану охорони праці, в тому числі моніторингу рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників у гаражі підприємства, Новомутинському та Бочечківському лісництвах. Під час перевірок досліджувалися питання відповідності умов праці вимогам гігієни, рівня професійної підготовки і навичок з охорони праці, стану робочих місць, їх відповідність вимогам нормативних актів з питань охорони праці, забезпечення працюючих необхідними засобами індивідуального захисту та утримання їх у належному гігієнічному стані, своєчасності та якості проведення медоглядів та ін., розглядалися питання підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників, ознайомлення з ризиками, пов’язаними з охороною праці», – коментує проведення заходів Тижня охорони праці у Конотопському лісгоспі директор підприємства Олег Салов.

У ході перевірки дотримання правил безпечного виконання робіт, застосування в роботі засобів індивідуального захисту, стану інструментів та транспортних засобів, що використовуються у роботі, та догляду за ними, було відмічено роботу водія автотранспортних засобів (лісовоз) Сергія Удода.

«Сергій Іванович працює в гаражі підприємства з червня 2013 року. Він добре володіє навиками роботи з транспортною технікою, постійно слідкує за чистотою та справністю транспортного засобу, на якому працює, що дозволяє йому ефективно використовувати робочий час на виконання завдань. Свої професійні обов’язки виконує з притаманною йому високою відповідальністю за доручену справу, творчим підходом до вирішення питань, на належному професійному рівні з дотриманням вимог безпечного виконання робіт та є прикладом для інших працівників», – говорить директор підприємства.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомі трудові здобутки та з нагоди Дня охорони праці Удода Сергія Івановича відзначено Подякою Голови Сумської обласної ради.