Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Глухівському лісгоспі прийняли колективний договір та обрали членів профкому

Новини лісгоспів 5 Лютого 2021

2 лютого у Державному підприємстві «Глухівське лісове господарство» відбулася звітно-виборна профспілкова конференція.

Завершився черговий п’ятирічний період діяльності виборних органів профспілкової організації підприємства. В актовому залі зібралися 34 делагати конференції від всіх структурних підрозділів господарства. Також у роботі конференції взяв участь голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

За результатами заходу учасники одноголосно ухвалили рішення прийняти колективний договір на 2021 рік. Крім цього, обрали профспілковий комітет у складі голови – інженера з підготовки кадрів Валентини Кузнецової; скарбника – інженера Тетяни Дороватовської та ще дев’ятьох членів.

Директор лісгоспу Василь Кацалап звітував щодо роботи підприємства в минулій п’ятирічці:

– 2020 рік був складний не лише для Глухівського лісгоспу, а й галузі загалом, але ми спрацювали добре. Вчасно два рази на місяць виплачувалася заробітна плата працівникам лісгоспу, що свідчить про виконання головної соціальної гарантії співробітникам за виконану роботу. До того ж варто зазначити, що зарплата значно зросла порівняно з минулими роками.

Щодо соціальних питань, закладених у колективному договорі ДП «Глухівський лісгосп» звітувала голова профкому Валентина Кузнецова.

– Для мене, як голови профкому, звіти й вибори – напружений і відповідальний період, це своєрідний екзамен перед усім трудовим колективом, адже від щоденної роботи профспілкового комітету, рівня його підтримки та компетентності у вирішенні завдань залежить ефективність роботи в цілому. Первинна профспілкова організація приділяє значну увагу створенню таких умов праці, за яких кожен працівник міг би розвиватися як особистість, знаючи, що його права та свобода будуть непорушними. Дуже важливо, щоб у колективі відчувалася родинна атмосфера, де кожен прийде на допомогу ближньому у складній життєвій ситуації, – підкреслила Валентина Самійлівна.

Також голова профспілки додала, що за останні 5 років вдалося зберегти трудовий колектив, який працює стабільно та з року в рік виконує виробничі показники, про що свідчать відзначення 32-х працівників грамотами та подяками різних рівнів. Детальніше зупинилася на напрямках діяльності профкому.

До обговорення доповідей долучилися лісничий Баницького лісництва Андрій Гапоненко, помічник лісничого Слоутського лісництва Сергій Погасій, ліснича Шалигінського лісництва Олена Ховренко, лісничий Червонянського лісництва Віктор Гапчак, майстер лісу Землянківського лісництва Віталій Дубинка, кранівниця цеху переробки Ірина Науменко, начальник нижнього складу Микола Овсієнко. Вони оцінили роботу профспілкового комітету на «задовільно».

Михайло Шпакович доповів, як Сумське об’єднання спрацювало у 2020 році та подякував колективу за непросту роботу, яку провели минулоріч, адже Глухівський лісгосп є невід’ємною ланкою «букета» всіх лісгоспів, які також безумовно справилися з усіма виробничими завданнями, які перед ними ставилися. До того ж Михайло Миколайович ознайомив з планами роботи профспілки у 2021 році, зокрема, запропонував провести традиційні галузеві спортивні змагання до Дня працівників лісу, які через пандемію у 2020 році так і не відбулися.

Про роботу ревізійної комісії звітувала її голова Неоніла Гришакова. Під час доповіді мова йшла про виконання плану по профспілкових внесках, дохідну та видаткову частину профспілкового бюджету.

Головний економіст Ганна Трубчик говорила про прийняття колективного договору та зміни до нього.

Особливу увагу приділили охороні праці й оздоровленню. Інженер із охорони праці Микола Зубов поінформував про те, що за звітний період в лісгоспі не було нещасних випадків виробничого характеру.

Насамкінець директор підприємства Василь Кацалап підбив підсумки конференції.