Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Глухівському лісгоспі покращують сервіс обслуговування покупців новорічних деревець

Новини лісгоспів 4 Грудня 2020

Щоб на Новорічне свято прикрасити свою оселю запашним хвойним деревцем, робити вилазку у ліс зовсім не потрібно. Нині існує більш цивілізований спосіб придбання новорічного товару, так звані Ялинкові базари. На ці базари деревця потрапляють зі спеціальних плантацій. Тому поміж лісівниками такі ялинки та сосни й носять назву «святкові» або «новорічні» чи «різдвяні».

На Глухівщині такі точки продажу є поряд з магазином «Лісовичок», що знаходиться на території лісгоспу, та в садибах Землянківського, Слоутського, Червонянськго, Шалигінського та Баницького лісництв.

Щорічно глухівські ялинки б’ють в області рекорди по обсягам продажу. У минулому році у лісгоспі реалізували понад 8 тис. шт. деревець з запланованих 4 тис. шт.. Цьогоріч планують продати 5 тис. шт.. хвойних.

Говорять, що одним з головних чинників продажу є сервіс. Тому постійно працюють над його удосконаленням.

Так у цьому році глухівські лісівники пропонують покупцям запакувати придбану у них ялинку у спеціальну сітку. Говорять, що це зручно як для транспортування, так і для переноски.

Для отримання більш детальної інформації по придбанню новорічних деревець у Глухівському лісгоспі варто звернутись безпосередньо на підприємство:

Державне підприємство «ГЛУХІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»:
м. Глухів,
вул. Путивльська, 96, тел.. (05444) 22 342, 26 076,

Відділ реалізації (05444)24 194

Сайт: http://www. gluhovles.wordpress.com