Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У День лісу лебединські лісівники влаштували школярам пізнавальні заходи

Новини лісгоспів 22 Березня 2018

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу. Він був заснований Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН з ініціативи Європейської конфедерації сільського господарства в 1971 році

і покликаний привернути увагу до величезного значення всіх видів лісів і лісонасаджень для сталого розвитку і в цілому для безпеки на Землі.


Символічно, що ця дата збігається з днем осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній, де 21 березня вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.

Цей день у Лебединському лісгоспі пройшов досить активно. Лісівники разом з працівниками Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості провели серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів уроки знань про ліси та тематичні заходи, спрямовані на розширення еколого-лісівничої пропаганди, охорону та захист лісів.


Лісничий Боровеньківського лісництва Береза Олександр зустрівся з вихованцями учнівського лісництва Будильського навчально-виховного комплексу. Діти поглибили свої знання про значення лісу у житті людини, повторили правила поводження в лісі, дізналися про важливість збереження та примноження лісових насаджень.

Теоретичний матеріал тут же закріпили на практиці. Перевірка щойно набутих знань про ліс та його мешканців відбувалась у формі інтелектуальної гри «Знавці лісу».


Відповідні тематичні заходи відбулись і в інших навчальних закладах Лебединщини.

За інформацією ДП «Лебединське ЛГ»