Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Турбота про лісових мешканців: конотопські лісівники засівають біополя

Новини лісгоспів 26 Вересня 2022

Днями на території мисливських угідь Конотопського держлісгоспу додалося понад 8 га засіяного житом біополя. Так конотопські лісівники подбали, щоб лісовим мешканцям було чим підживитися ранньої весни – у період гострого дефіциту в організмі вітамінів та мінералів. Така їжа дуже корисна копитним, адже молоді паростки озимини своєю зеленю підтримують звірів, коли природні трав’яні корми ще відсутні.

Та конотопські лісівники дбають  не лише про весняну підгодівлю диких тварин. Турбота про звірів – це щоденна робота працівників мисливської дільниці лісгоспу.  Взимку – викладають для оленів, диких кабанів та зубрів на підгодівельних майданчиках сіно, силос, зерно, спеціальні «віники» з гілочок дерев. Весною та влітку – йде заготівля смаколиків. Восени ж – засівають біополя.

«Всі ці заходи спрямовані на покращення кормової бази лісових мешканців. Працівники мисливської дільниці лісгоспу протягом року дбають про своїх підопічних та й звірі вже звикли до їхньої турботи. Час від часу відвідують поля та кормові майданчики, залюбки ласують залишеними кормами», – зазначають на підприємстві.