Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Тростянецькому учнівському лісництву – 50 років!

Новини лісгоспів 24 Травня 2019

Питання виховання у підростаючого покоління гуманного відношення до природи – надзвичайно актуальне. Саме тому роботі учнівських лісництв у Тростянецькому лісгоспі приділяють неабияку увагу. На базі підприємства діє учнівське лісництво, сформоване з вихованців загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради.

Днями, учнівське лісництво відзначило півстолітній ювілей своє діяльності. Шефи з Тростянецького лісгоспу на чолі з директором Віктором Зубком були на заході в числі почесних гостей.

«Для того, щоб діти цінували оточуючий світ, їм треба давати не лише теоретичні знання, а й формувати практичні навички. Вихованці учнівського лісництва мають змогу доторкнутися до природи практично. Ми сприяємо створенню всіх необхідних умов їх повноцінному фаховому розвитку», – говорить Віктор Зубко.

Школярі мають експериментальні ділянки у розсаднику, допомагають лісівникам висаджувати молодий ліс, підгодовують пташок, виходять на боротьбу зі сміттям у лісі, вчаться доглядати за лісом, беруть активну участь у різноманітних природоохоронних заходах, акціях, конкурсах тощо.

«Роботи багато, та головне, що все робиться з любов’ю та великим бажанням», – продовжує директор підприємства.

Саме про це і йшла мова під час святкових урочистостей, організованих адміністрацією школи спільно з лісівниками з нагоди ювілейної дати.

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»