Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Тростянецький лісгосп відкриває інтернет-магазин по продажу декоративних рослин

Новини лісгоспів 18 Жовтня 2019

Сьогодні, завдяки активному розвитку і просуванню нових технологій, для переважної більшості населення інтернет вже не є чимось далеким і недосяжним.

Він не тільки міцно увійшов в наше повсякденне життя як джерело інформації і розваг, але і став невід’ємною частиною бізнесу. Так, наявність власного сайту в наш час є необхідним атрибутом і запорукою успішної діяльності будь-якої сучасної компанії. Все більшою популярністю користуються і інтернет-магазини, причому цей напрямок інтернет-бізнесу цікавить не тільки людей, які ведуть свій бізнес виключно в мережі, але й власників реальних магазинів, підприємств.

 

Подбали про прихильників інтернет-покупок і у Тростянецькому лісгоспі. Тростянецькі лісівники відкривають інтернет-магазин по продажу декоративних рослин, які вирощуються у розсаднику Нескучанського лісництва лісгоспу.

 

Створити замовлення можна скористувавшись каталогом рослин, або зателефонувавши за тел. 050-596-23-83

Товари в інтернеті мають чітку характеристику, опис, а також зображення у різних ракурсах. То ж користувачі інтернет-магазину зможуть отримувати вичерпну інформацію про все що їх цікавить.

 

Ознайомитися з асортиментом та цінами можна тут: http://www.trostles.com.ua/shop/ або здійснити віртуальну подорож постійним лісовим розсадником ДП “Тростянецьке лісове господарство”.

 

 

 

Прес-служба ДП «Тростянецьке ЛГ»