Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Тростянецькі лісівники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі у цеховому приміщенні

Новини лісгоспів 3 Червня 2021

Днями працівники лісової пожежної служби Тростянецького лісгоспу та добровільної пожежної дружини цеху переробки деревини спільно з рятувальниками 24-го ДРПЧ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт на території цеху переробки деревини.

Відповідно до тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа у виробничому приміщенні цеху переробки деревини. Спершу силами адміністрації була проведена часткова евакуація людей. Разом з тим у приміщенні залишилися люди, а отже першочерговими діями вогнеборців, що прибули на місце умовної пожежі, були роботи, спрямовані на пошук та евакуацію потерпілих. Після цього вживалися заходи для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі. Рятувальники діяли чітко та злагоджено. Завдяки цьому умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

«Під час навчань рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі, вивчили особливості зовнішнього протипожежного водопостачання. Також була відпрацьована злагодженість дій рятувальних служб ДП «Тростянецьке лісове господарство» та ДРПЧ міста в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт», – коментує проведені заходи директор лісгоспу Віктор Зубко.

«Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками», – продовжує керівник.