Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Тростянецьке учнівське лісництво «Нескучанське» поповнилось новими вихованцями

Новини лісгоспів 16 Вересня 2019

«Людина – частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних відносин з навколишнім середовищем. Формувати такі відносини покликані вчителі, а лісівники їх у цьому підтримують і допомагають», – говорить Катерина Солоха – керівник учнівського лісництва «Нескучанське», що діє на базі Тростянецького лісгоспу. Школярі часті гості тростянецьких лісівників. Напередодні Дня працівника лісу, у рамках заходів Лісівничого тижня вони вкотре побували у лісгоспі.

Розпочалися відвідини екскурсією в обласному музеї лісу, облаштованому з нагоди 70 річниці Сумського ОУЛМГ.

«Учні із задоволенням відвідали музей, де ознайомились з історією створення Тростянецького лісгоспу та основними напрямками діяльності лісового господарства області. Їм було цікаво побачити інструменти, які використовували лісівники сто і більше років тому для вирощування та догляду за лісом, ентомологічні колекції та гербарії головних лісоутворюючих порід. Також вони дізналися про історію Краснотростянецького відділення УкрНДІЛГА, про основні досягнення працівників лісодослідної станції та видатних лісоводів Сумщини», – коментує відвідини музею Катерина Солоха.

Разом з помічником лісничого Нескучанського лісництва Михайлом Красніковим керівниця учнівського лісництва провела урок природи. Основні тези, що звучали під час уроку, були спрямовані на донесення до школярів інформації про значення лісу у житті людини та місце людини у догляді за цим природним багатством.

Родзинкою ж цього дня стала посвята нових вихованців, якими поповнились лави учнівського лісництва, у повноправні члени лісництва. В урочистій обстановці новоприйняті юні лісівники отримали форму шкільного лісництва.

Завершилися відвідини оглядом навчального класу під відкритим небом, спорудженого лісгоспом для практичних занять юних лісівників.

 

За інформацією прес-служби ДП «Тростянецьке ЛГ»