Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Т.в.о. Голови Держлісагенства Юрій Болоховець заявив про глобальне Озелення

Загальні новини 8 Лютого 2021

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським та ініціаторами проекту ОзелененняУкраїни Сергієм Гайдачуком та Ганною Крисюк заявив про масшабне Озеленення УКраїні та планети:

«Обговорили реалізацію проєкту «Озеленення України. Озеленення Планети», що планується вже 20 березня цьогороку.

Дана екоініціативачудова можливість об’єднати всіх еко-свідомих людей планети для усунення глобальнихприродніх викликів, зокрема проблеми глобального потепління, яка також є пріоритетною для Державне агентство лісових ресурсів України.

Вірю в успішну реалізацію цього проєкту та масштабування в подальшому, як і у відтворення лісів в Україні з допомогою Держлісагентства!

На зустрічі в Міністерстві захисту довкілля запропонував свої ідеї щодо більш тіснішої взаємодії з представництвамиДержлісагенства по всій Україні. Бо чітко розумію вагому роль наших лісників в успішній реалізації цього проєкту та дякую кожному, хто долучився до акції «1 000 000 дерев за 24 години» в жовтні минулого року! Тепер готуємось до ще масштабнішої висадки сіянців 20 березня цього року із залученням громадськості, ЗМІ, представників бізнесу та влади!

До відома, в ході лісокультурної компанії 2020 року, було відтворено понад 39 тисяч гектарів лісів і висаджено понад160 мільйонів сіянців! Це знову показує неоціненну роль всіх лісників в збереженні, відновленні та примноженнілісових багатств. Дякую всім за співпрацю! Працюємо далі».