Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Свеському «Поліссю» – 50 років!

Загальні новини 24 Червня 2019

Учнівське лісництво «Полісся», що діє на базі Свеського лісгоспу, відзначило 50 річчя. У святковий день, четвер, 20 червня, юні лісівники разом з вихователями побували у центральній садибі підприємства.

 

Святкова програма була досить насиченою. Спершу – вітання від шефів. Директор Свеського лісгоспу Олег Закусило привітав юних лісівників з їз ювілейною датою та подякував за плідну співпрацю і сумлінну роботу у питаннях ведення дослідницької діяльності та участі у природоохоронних акціях. Продовжились вітання практичними заходами на лісовій галявині. Працівники лісгоспу запропонували дітям взяти участь у пізнавальній грі – екологічному квесті “Збережімо природу” та майтер-класі по посадці дерев.

 

«Під час гри наші юні лісівники підтвердили свій статус. Вони показали свої знання й уміння в орієнтуванні у лісі, у визначенні віку дерева, країни походження рослин за допомогою карти. На швидкість складали намети й інші речі для походу тощо. Дякуємо всім учасникам заходу. Разом будемо плекати наші ліси», – сказав у підсумку директор лісгоспу.

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»