Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Свеський лісгосп планує відновити 126 га лісу

Новини лісгоспів 6 Квітня 2021

Таким чином свеські лісівники відтворять ліс на всіх ділянках, де у минулому році відбувалася заготівля деревини. 100 га з запланованої площі створять рукотворним способом, а 26 га – відведуть під природне поновлення. Також на площі 100 га молодого лісу, створеного у попередні роки, планують провести доповнення лісових культур. Поряд з цим, для забезпечення відновлення лісу у наступні роки, проведуть у розсадниках лісгоспу на площі 0,4 га висівання насіння основних лісоутворюючих порід.

«Всі заплановані роботи ми повинні провести в найкоротші терміни: висадити і доповнити лісові культури, висіяти насіння. Адже кожна зернинка та кожен сіянець повинен потрапити у вологу землю. Підготовка грунту частково була проведена ще восени, що дало змогу оперативно, з настанням сприятливих погодних умов, розпочати роботи», – коментує проведення робіт головний лісничий лісгоспу Ігор Комарицький.

Потім всю весну, літо та осінь лісівники доглядатимуть за молодим лісом: будуть поливати сіянці, прополювати від бур’янів, захищати від хвороб.

«Тільки копітка, відповідальна та повсякденна праця лісівників дасть змогу виростити якісний продуктивний ліс», – говорить головний лісничий.