Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Свеські лісівники запрошують у «Теремки»

Новини лісгоспів 20 Жовтня 2017

«Теремки» знаходяться поблизу Олинського лісництва Свеського лісгоспу. Це мальовниче місце для відпочинку, створене лісівниками, здавна приваблювало відвідувачів.

«Теремкам» більше десятка років і весь цей час лісгосп систематично проводив заходи з реставрації рекреаційного комплексу. У цьому ж році до вже існуючої бази вирішили додати нових споруд.

«Спершу подбали про те, щоб на територію рекреаційної ділянки не заїжджали на авто: обгородили всю ділянку по периметру. Щоб застерегти відвідувачів не залишали після себе сміття, встановили тематичні інформаційні стенди та подбали про будівництво туалету», – говорить директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Поряд з «господарськими» заходами Свеські лісівники провели значну роботу по оснащенню самої території комплексу. Збудували нову альтанку та реставрували дві встановлених раніше. Подбали тут і про більш юне покоління любителів відпочинку на природі: для діток на місці відпочинку споруджено ігровий майданчик та гойдалку.

«Населенню подобається тут бувати, і для нас це дуже радісно. Люди часто зупиняються на відпочинок, адже об’єкт рекреації знаходиться біля автомобільного шляху сполученням Ямпіль-Глухів», – продовжує директор лісгоспу. – «Єдине, що хотілося б навзаєм отримати від відвідувачів – поваги та бережливого ставлення до нашої праці».

За матеріалами прес-служби ДП «Свеське ЛГ»