Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Свеські лісівники реконструювали котельню

Новини лісгоспів 23 Жовтня 2016

У підготовці до опалювального сезону в автогаражі Свеського лісгоспу Сумського ОУЛМГ реконструювали котельню, встановивши новий потужний котел вітчизняного виробництва КТУ – 500 з автоматичною системою подачі палива та режимами роботи, який працює на тирсі.


{gallery}materials/2016/10/231{/gallery}

«Раніше для обігріву гаражів та центральної колони підприємства ми використовували два котли НІІСТУ – 5 та Е 1/9. Котли встановлювались на початку дев’яностих років, тому свій ресурс вони цілком відпрацювали. При реконструкції котельні зупинились на харківській моделі КТУ – 500, за нашими підрахунками він дасть змогу втричі зменшити використання палива. Ця марка ще в минулому році виправдала себе у наших колег з Тростянця та Охтирки», – коментує капіталовкладення директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

До реконструкції котельні свеські лісівники підійшли з особливою ретельністю. Зробили капітальну реконструкцію тепломережі, ремонт та утеплення воріт, дахів, вікон приміщення котельні, п’ятнадцяти боксів, побутового, токарного, зварювального приміщень, диспетчерської та центральної контори. Подбали і про працівників, обладнавши у котельній побутове приміщення з кімнатою відпочинку, оснащеною всіма необхідними засобами: душовою кабінкою, рукомийником, сушкою для одягу та санвузлом. Всі виконані по реконструкції та ремонту котельні роботи обійшлися підприємству в 2,3 млн.грн., які, врахувавши суттєву економію на ресурсах, очікують повернути вже за три роки. Та головною мотивацією цих інвестицій, за словами директора, є не лише заощадження на паливі, а збереження в період відстою лісовозних автомобілів в теплих боксах та, в першу чергу, суттєве покращення умов праці самих працівників лісгоспу.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ