Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Свеські лісівники дбають про лісових мешканців

Новини лісгоспів 14 Лютого 2020

У Прудищанському лісництві Свеського лісгоспу зимовій підгодівлі мисливських тварин приділяють велику увагу. Говорять, що підгодівля тварин у зимовий період необхідна незалежно від кормової продуктивності угідь. Адже більшість наявних у природі кормів бідні мінеральними речовинами. Тому підгодівля допомагає пережити цей стресовий для лісових мешканців період року без особливих втрат.

Фахівці лісництва стверджують, що велику роль для звірів відіграють солонці, у які викладають харчову сіль, чим збагачують раціон харчування солями натрію, калію та фосфору.

Також полюбляють тварини сіно та гілкові снопики, які лісівники розкладають вздовж ходу живлення: на гілках, пеньках та біля доріг.

Викладають корми по мірі їх поїдання тваринами. Запасами ж «смаколиків» у лісництві забезпечені на весь сезон повною мірою.

«Загальна площа мисливських угідь Прудищанського лісництва складає 5,2 тис. га. У структурі лісгоспу це єдине з п’яти лісництв, де є мисливські угіддя. Для підгодівля тварин у зимовий період єгерською службою та працівниками державної лісової охорони структурного було заготовлено достатньо кормів: 2 тони зерновідходів, 1 тонна сіна, 1000 шт. гіллячкового корму, закуплено 300 кг солі, посіяно 1 га незбираних полів, а також проведено ремонт годівниць та солонців», – прокоментував роботу Прудищанського мисливського лісництва т.в.о. директора лісгоспу Олег Закусило.

За матеріалами прес-служби ДП «Свеське ЛГ»