Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сувенірний магазин Глухівського лісгоспу чекає відвідувачів

Новини лісгоспів 27 Липня 2020

На в’їзді в містечко вздовж траси Глухів-Суми у затінку багаторічних сосен красується стилізований під хатинку лісника дерев’яний будиночок.

Це – невеличкий сувенірний магазин з символічною назвою “Лісовичок”. Розташований він на території Державного підприємства «Глухівське лісове господарство». Його діяльність організована з метою продажу сувенірної продукції, виготовленої з якісних, екологічно чистих продуктів, зокрема, кераміки та дерева, а також реалізації продуктів харчування, косметичних та інших товарів.

У зимові морози привітлива продавчиня запропонує гарячий чай або каву, у літню спеку – холодне морозиво та напої

Відвідувачів крамниці приємно дивує широкий вибір товару та різномаїття дерев’яних та керамічних виробів. Найбільш популярне кухонне приладдя, виконане з натурального дерева: розписні кухонні дощечки, розмальвоні у яскравих барвах серветниці. Тримаючи в руках таку дощечку, оформлену природніми орнаментами, здається, ніби її щойно виготовив майстер і власноруч поставив на полицю.

Не менш привабливі з естетичної точки зору керамічні вази, статуетки, тарілки. Такий товар буде в нагоді по дому, прикрасить інтер’єр будь-якого приміщення. Представлений широкий вибір чималих за розміром статуеток.

Тут кожен знайде товар до душі і, навряд чи, покине магазин без покупки.