Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумський держлісгосп запрошує за декоративними рослинами для озеленення

Анонси 17 Травня 2022

На Роменщині продовжує свою роботу ярмарок декоративних рослин. Більше 6 років поспіль роменські лісівники, крім основної діяльності, здійснюють вирощування та реалізацію декоративного посадкового матеріалу.

Для забезпечення все більшого попиту, асортимент постійно розширюється. Так, крім 142 видів, що вирощені силами підприємства, додатково придбано в інших розсадниках та реалізується ще 41 вид рідкісних декоративних рослин. Роменські лісівники пропонують до реалізації широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу для тих, хто хоче озеленити свою садибу та вулиці міста. Гортензія, магнолія, азалія, гібіскус, катальпа, сакура, вейгела, самшит вічнозелений, різні форми туї, ялівців, барбарис, бересклет, кипарисовик та інші – у переліку декоративних порід зробить свій вибір найвибагливіший поціновувач зеленої краси.

Ми робимо акцент на вирощуванні посадкового матеріалу із закритою кореневою системою, що дає можливість прикрашати подвір’я та населені пункти майже протягом всього року. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.

Також лісгосп пропонує до реалізації і рослини з відкритою кореневою системою, які більші за висотою та віком. Їх в асортименті більше 20 різновидів.

Наш держлісгосп запрошує покупців придбати якісний посадковий матеріал деревних та декоративних порід за адресою: м. Ромни вул. Сумська, 108. Під час придбання рослин ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших спеціалістів стосовно вибору, посадки та догляду.

За довідками звертайтесь за телефоном (067) 261 48 56 Сергій – інженер лісових культур.

З прейскурантом на декоративний посадковий матеріал можна ознайомитись за посиланням: http://sumylis.sumy.ua/…/finanso…/produktsiya/sadzhantsi