Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумський держлісгосп щодня поставляє споживачам до 250 кубометрів дров

Новини лісгоспів 8 Вересня 2022

З початку року Сумський держлісгосп реалізував населенню та установам соціальної сфери майже 28 тисяч кубічних метрів дров паливних. Це становить 64% від загального обсягу реалізованої деревини.

Споживачі Сумського району та міста Суми придбали 18 тисяч кубометрів, а 10 тисяч – придбали заклади соціальної сфери та приватні домогосподарства Роменщини.

На сьогодні держлісгосп має договірні зобов’язання перед соціальною сферою на постачання 4,9 тисяч кубометрів дров, а також для потреб приватних домогосподарств 800 кубометрів.

«Враховуючи виробничі потужності підприємства, ми плануємо повністю закрити ці обсяги до середини жовтня. На даний час усі паливні дрова з рубок, у першу чергу, йдуть на потреби місцевих споживачів. Крім того, ми виконуємо замовлення для потреб оборони. Згідно плану маємо до кінця року заготовити ще 15 тисяч кубів дров паливних. Щодня ми вивозимо з лісу 200-250 м. куб. дров», – коментує ситуацію головний інженер лісгоспу Сергій Сітало.

ДОВІДКОВО:

Для покращення комунікації зі споживачами, починаючи з вересня, на лісоскладі в Сумах підключили ще один номер зв’язку – 050 477 18 23, за яким можна записатись в чергу або отримати інформацію щодо придбання дров з лісоскладу.

Інформація щодо порядку придбання дров за посиланням

⇓ ⇓

⇑ ⇑