Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумському «Паростоку» 20 років!

Новини лісгоспів 22 Січня 2017

Днями, шкільне лісництво «Паросток», яке діє на Сумського лісгоспу відзначило 20-річний ювілей своєї діяльності.

«Шкільне лісництво – це одна з найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони природи. Саме тут школярі фундаментують свої знання з лісогосподарської діяльності.

З «Паростком» нас об’єднують роки активної праці. Паростківці завжди ініціативні і дієві. У 2016 році лісництво зайняло 2-ге місце у Всеукраїнському конкурсі на краще шкільне лісництво», – пишається досягненнями підшефних директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

{gallery}materials/2017/01/220{/gallery}

Святкування відбувались в актовій залі Сумського лісгоспу. З нагоди ювілейної дати кращих вихованців учнівського лісництва шефи відзначили Почесними грамотами. Родзинкою ж заходу стала посвята у члени лісництва нових вихованців – учнів 3-го класу Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. В ході заходу юні лісівники склали свою клятву на вірність природі, що тут же мали змогу довести на практиці. Діти відвідали місця підгодівлі зимуючих птахів, де розвішували годівнички та годували птахів, адже в зимовий період птахам необхідна допомога небайдужих друзів.

«Маємо надію, що наші юні лісівники будуть примножувати свої знання, а в майбутньому оберуть професію, пов’язану з лісовим господарством», – сказав у завершенні заходу директор Сумського лісгоспу.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»