Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумський лісгосп робить значний внесок у розвиток економіки Сумського району, – Віталій Бурбика

Загальні новини 17 Вересня 2020

Вчора, 16 вересня, у державному підприємстві «Сумське лісове господарство» побував з робочим візитом голова Сумської райдержадміністрації Віталій Бурбика.

 

Метою поїздки стало не лише знайомство з лісгоспом, як одним із підприємств, що забезпечують реалізацію державної політики на території підвідомчого району, а й відзначення його кращих працівників напередодні професійного лісівничого свята.

 

Тому візит розпочали зі святкових моментів: нагородження Почесними грамотами кращих по професії. Голова райдержадміністрації вручив грамоти водію АТЦ Олексію Хоружому, столяру сувенірного цеху Сергію Козлову та електрику нижнього лісового складу Олександру Скляру.

 

На урочистостях також був присутній заступник начальника Сумського ОУЛМГ Євген Фролов. Він передав вітання зі святом від начальника управління Віктора Чигринця та за дорученням керівника вручив грамоту Сумського ОУЛМГ помічнику лісничого Могрицького лісництва Сергію Карпенку й подяку – водію АТЦ Роману Колоску.

 

Святкові урочистості плавно перейшли у робочі моменти. Директор лісгоспу Микола Сороколіт ознайомив керівництво району та управління з роботою підприємства та з об’єктами центральної садиби.

 

Вони відвідали лісопожежну станцію і котельну, яка працює на відходах деревообробки.Побували у навчальному класі, діючого на базі лісгоспу учнівського лісництва «Паросток», де від його керівника Світлани Ніколенко дізналися, як проводиться робота з дітьми.

 

У Сувенірному цеху лісгоспу побачили процес виготовлення сувенірів та виставку готових виробів.

 

Відвідини центральної садиби продовжилось поїздкою по структурних підрозділах та лісових насадженнях. У їх переліку захисні насадження в урочищі Поділ, розсадник у Могрицькому лісництві, лісові насадження Нікольського та Піщанського лісництв. Шлях поїздки пролягав збудованою підприємством дорогою лісогосподарського призначення.

 

Підсумовуючи робочу поїздку, Віталій Бурбика відзначив значний внесок сумських лісівників у розвиток економіки району, адже за 8 місяців поточного року лісгосп сплатив до Державного кошика майже 25 млн. грн.. платежів, понад 6 млн. грн. з яких отримав, безпосередньо, місцевий бюджет.

 

«У всіх структурних підрозділах підприємства зразковий порядок. Відчувається рука господаря. Культура виробництва, організація праці – на високому рівні. Я побачив ліс у різному віці і переконався, що він доглянутий. У 2019 році підприємство взяло на себе зобов’язання слідувати основним принципам та критеріям FCS, направленим на стале ведення господарства, і повністю їх дотримується. Лісові дороги – це прекрасні інвестиції у добробут місцевих громад, адже несуть лише господарське навантаження, а й соціальне, адже з’єднують між собою короткими шляхами віддалені села. І приємно, що саме Сумський лісгосп є лідером у області по їх будівництву. Я вдячний керівництву управління в особі начальника Віктора Петровича Чигринця за відмінну організацію роботи лісогосподарських підприємств області», – резюмував голова.