Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумський лісгосп підтвердив дію сертифіката FSC®

Новини лісгоспів 19 Травня 2020

Рік тому Сумський держлісгосп пройшов сертифікацію за стандартами та критеріями Forest Stewardship Council®, FSC® (Лісова опікунська рада, FSC-C149967). Тож у цьому році по процедурі підтвердження дії сертифіката на підприємство чекала перевірка на предмет дотримання взятих на себе зобов’язань.

Минулого тижня фахівці ТОВ «Легалліс» проведи необхідний аудит.

«У ході перевірки було зроблено ґрунтовний аналіз відповідної документації. Аудитори побували безпосередньо на лісосіках, на ділянках, де проводиться лісовідновлення, проаналізували стан особливо цінних лісових ділянок, які відносяться до об’єктів природно-заповідного фонду та мають культурне чи історичне значення», – коментує директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

Також аудитори спілкувались з представниками місцевого самоврядування. Адже взаємодія з місцевими громадами, поінформованість населення про роботу держлісгоспу є однією з умов сертифікації.

За підсумками контрольного аудиту у лісгоспі відбулась робоча нарада представників ТОВ «Легалліс» та спеціалістів підприємства. На ній обговорювались проблемні питання та шляхи їх вирішення. Суттєвих зауважень до роботи лісгоспу не було, тож дію сертифіката підтверджено.