Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумський лісгосп долучився до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Новини лісгоспів 10 Квітня 2017

Завдячуючи гарній весняній погоді, акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» продовжує впевнено крокувати державними підприємствами Сумського ОУЛМГ. 5 квітня 2017 року її головна подія відбулась у Сумському лісгоспі. Вона пройшла за уасті членів шкільного лісництва «Паросток», представників Сумської районної державної адміністрації, Сумської районної ради, громадськості та ЗМІ.

Спершу, з усіма бажаючими долучитися до посадки лісу, був проведений інструктаж по охороні праці при проведенні лісопосадкових робіт. Після чого перейшли до справ практичних. Одні – на території розсадника Сумського лісництва закладали шкілку вічнозелених рослин (самшиту, туї та ялівця). Інші, – на чолі з головним лісничим
лісгоспу Миколою Григоровичем
Щербаком, – займалися посадкою лісу у Могрицькому та Піщанському лісництвах.

«З допомогою учасників Акції у Могрицькому лісництві було створено 1 га лісових насаджень дуба звичайного, а у Піщанському – 1 га сосни звичайної. Разом з цим, вихованці учнівського лісництва «Паросток» займалися очищенням урочища Баранівка від сміття. Акція є гарним чинником для виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. І дуже приємно, що з кожним роком до неї долучається все більше молоді», – прокоментував хід проведення Акції головний лісничий Сумського лісгоспу Щербак М.Г.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»