Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські підприємства у І півріччі 2016 року спрацювали ефективно

Загальні новини 9 Серпня 2016

alt

 

Лісогосподарські підприємства Сумського ОУЛМГ проаналізували роботу у І півріччі.

Виконання планових показників по лісогосподарській діяльності лісгоспи забезпечили з значним перевиконанням взятих зобов’язань. Відтворення лісів проведено на площі 1256 га, 1838 га доповнено лісових культур та захисних насаджень та доглянуто 4507 га лісових культур. Посіяно 8,8 га лісових розсадників, заготовлено 446 кг насіння лісових культур та створено до 30 га плантацій новорічних ялин.

Всі підприємства області збільшили обсяг реалізації продукції. В усіх підприємствах темпи росту реалізації продукції перевищують темпи росту обсягу заготівлі деревини. Загалом в порівнянні з минулим роком обсяг реалізації зріс на 26% і склав 366 млн.грн., найбільші темпи приросту реалізації зафіксовано у Конотопському, Свеському, Середино-Будському та Лебединському лісгоспах.

Всього за звітний період підприємства реалізували 289 тис. кубометрів деревини у круглому вигляді, що на 2 тис. м3 більше відповідного минулорічного періоду. Середня реалізаційна ціна 1 м3 знеособленої деревини склала 971,3 грн. та збільшилась у порівнянні з відповідним минулорічним періодом на 220 грн., загальна сума реалізованої деревини становить 227 млн.грн.

На 218 грн. збільшився в порівнянні з минулим роком обсяг реалізації продукції з 1 м3, в цілому по управлінню цей показник склав 1068 грн. Обсяг реалізації продукції на одного штатного працюючого склав 146 тис.грн і зріс у порівнянні з відповідним минулорічним періодом на 25 %.

Найвища продуктивність праці зафіксована у Середино-Будському, Конотопському, Тростянецькому, Свеському, Сумському, Глухівському та Краснопільському лісгоспах.

На оплату праці штатних працівників підприємства управління спрямували майже 120 млн.грн, що на 43 мільйони більше ніж у минулому році. Середньомісячна заробітна плата склала 7 987 грн. і зросла в порівнянні з минулим роком вполовину.

Значні кошти підприємства області вкладають у розвиток власного виробництва. Впродовж І півріччя на будівництво, придбання, капітальний ремонт основних засобів лісгоспи витратили близько 35 млн.грн власних коштів при плані – 21 млн.грн. Ці кошти лісгоспи витратили на модернізацію процесів переробки, будівництво новітніх тепличних комплексів, придбання сучасної лісовозної техніки, будівництво лісових доріг  тощо.

Поряд з цим, підприємства галузі – сумлінні платники податків, загалом впродовж звітного періоду лісгоспи області сплатили до зведеного бюджету і Державних цільових фондів майже 150 млн.грн., перевищивши відповідний минулорічний показник на 53 млн. грн.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ