Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумські лісівники відзначили День Державності України низкою тематичних заходів

Загальні новини 29 Липня 2022

Перший в історії України День Державності пройшов у держлісгоспах Сумського обласного упраління лісового та мисливського господарства досить насичено.

Керівництво управління на чолі з начальником Вікторм Чигринцем та директори лісгоспів взяли активну участь у заходах обласного та районних рівнів з покладання квітів до Меморіалу Небесної Сотні та біля пам’ятників загиблих воїнів, побували у родинах лісівників, мобілізованих у ЗСУ, відвідали родини загиблих та вшанували пам’ять героїв біля їх могил на кладовищах.

Поряд з цим колективно вирішили наповнити цей день справами соціального та патріотичного спрямування. Не для красного слова, а щиро й від душі. Бо в умовах сьогодення саме так відчули це свято.

«Нині, як ніколи, всі ми об’єднані єдиною метою нашої спільної перемоги над ворогом. Кожен робить свій особистий внесок у цю загальну велику мету. Своєю повсякденною сумлінною працею ми забезпечуємо економічний тил держави. Але в цей, дійсно, історичний день намагались максимально наповнити ще й соціально-патріотичним та виховним змістом», – говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

У держлісгоспах приділили увагу підростаючому поколінню, пам’яткам історії, місцям рекреації тощо.

На Роменщині у селі Пустовійтівка, де батьківщина останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського, лісівники Сумського держлісгоспу висадили алею пам’яті загиблих захисників;

Лебединські лісівники спрямували свій одноденний заробіток на підтримку ЗСУ;

Конотопські лісівники влаштували виховний захід для підростаючого покоління;

Лісівники Свеського держлісгоcпу потрудились на упорядкуванні рекреаційного об’єкту «Чуйківська дача»;

Колективи південних лісгоспів управління спільними зусиллями зібрали та відправили гуманітарну допомогу лісівникам з Донеччини.

Наближаємо Перемогу Разом!