Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники відпрацьовували вміння ліквідовувати лісові пожежі

Новини лісгоспів 21 Червня 2016

altНа базі Лебединського та Охтирського лісгоспів Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства проходили штабні навчання по цивільному захисту, в рамках яких лісівники відпрацьовували вміння гасити лісові пожежі, виробничі приміщення та ліквідовувати буреломи.

Боролися Сумські лісівники зі стихійними лихами спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Сумській області впродовж чотирьох днів, з 13.06.2016 р. по 17.06.2016 р.

«На навчаннях були задіяні пожежні автомобілі лісопожежних станцій обох лісгоспів з повним забезпеченням їх засобами пожежогасіння. А також працювали бригади та техніка по ліквідації стихійного лиха – вітровалу лісу. Під час навчань лісівники продемонстрували високий рівень фахової підготовки, оперативно ліквідувавши умовну пожежу та вітровал. Для виявлення осередку стихійного лиха та спостереження за ліквідацією, вперше під час проведення таких навчань був застосований безпілотний літальний апарат з наземним управлінням», – прокоментував проведення навчань заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ