Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумські лісівники вшанували ветеранів Другої світової війни

Загальні новини 7 Травня 2021

Травень багатий на святкові дні. Та особливе місце серед них займає 9 травня – День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день зливаються воєдино почуття болю, радості та гордості за власний народ.

Кожного року в переддень 9 Травня квітами та подарунками вітають сумські лісівники своїх колег – ветеранів війни, відвідуючи їх у домівках. Час невпинно спустошує їх лави, але пам’ять про них живе в серцях і передається від покоління до покоління.

Голова профспілки Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Людмила Антипенко добре пам’ятає той час, коли вітання ветеранів війни з числа колишніх працівників управління займало цілісінький день. У цьому році «вітальний маршрут» вже налічував лише одного адресата…

Напередодні Дня Перемоги, у п’ятницю, 7 травня Людмила Антипенко разом з начальником відділу лісового господарства управління Анатолієм Омельченком побували у Людмили Петрівни Москальчук – дружини ветерана війни, колишнього начальника відділу лісового господарства управління Федора Степановича Москальчука.

Старше покоління лісівників Сумщини ще пам’ятає Федора Степановича – цього досвідченого лісовода, моряка Дніпровської флотилії. Анатолій Омельченко говорить, що у відділі збереглись робочі журнали попередника з лісогосподарської діяльності. А у кабінеті відділу і нині відлічує час його годинник, який він приніс зі свого бойового корабля на своє робоче місце…

Анатолій Омельченко та Людмила Антипенко привітали Людмилу Петрівну з наступаючим святом й передали відання від лісівників Сумщини та особисто від начальника управління Віктора Чигринця.