Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники ведуть просвітницьку діяльність

Загальні новини 5 Червня 2018

У період роботи пришкільних оздоровчих таборів вихованці сумських шкіл активізували відвідування музею лісу. Вже побували на екскурсіях учні шкіл обласного центру №№17, 10 та 26.

 

«Це дуже добре, що підростаюче покоління цікавиться роботою лісівників.

І у нас є можливість розповісти дітям про те, як росте ліс, яке значення має професія лісівника і яке значення має ліс у житті людини. Адже саме в дитячому віці формується світогляд і давати дітям об’єктивну інформацію про діяльність лісової галузі – це наш обов’язок. Намагаємось, щоб екскурсії відповідали віку дітей», – коментує екскурсійну діяльність заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

 

Музей складається з трьох залів. Перша зала присвячена історії лісової галузі Сумщини. Тут відвідувачі можуть ознайомитись з історією створення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, з законодавчим забезпеченням діяльності галузі, заслуженими працівниками лісової галузі області та керівниками управління.

 

У наступній залі розміщені матеріали, присвячені веденню в області лісового господарства: площа і розташування земель лісового фонду, територіальний розподіл, розподіл за відомчою підпорядкованістю, переважаючими деревними породами, кадрове забезпечення галузі, соціальна складова лісогосподарської діяльності, економічні показники ведення лісового господарства, захист лісів від пожеж, ефективність ведення лісового господарства, природно-заповідний фонд області, профорієнтаційна робота та робота шкільних лісництв.

 

Третя зала присвячена веденню в області мисливського господарства. Також тут експонуються зразки деревних порід, міститься інформація про роботу Сумського сувенірного цеху – одного з небагатьохсеред державних лісогосподарських підприємств лісової галузі України, а також мумії птахів і тварин, що мешкають в лісових масивах Сумщини.

 

Нагадаємо, музейне приміщення створене у 2007 році і знаходиться у центральній садибі Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства за адресою м. Суми, вул. Засумська, 12 –А.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ