Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумські лісівники розширюють дорожню інфраструктуру

Загальні новини 29 Грудня 2020

«У цьому році підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства збудували 3,7 км лісових доріг, що відповідає сто відсотковму виконанню планових показників», – про це повідомив перший заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Ігнатченко у ході розгляду даного питання на засіданні колегії управління, що відбулось у четвер, 24 грудня.

«Тверде дорожнє покриття довжиною 1 кілометр збудовано у Глухівському лісгоспі, у Конотопському лісгоспі збудовано 1,2 кілометра лісової дороги та 1,5 км – у Тростянецькому лісгоспі», – проаналізував Віталій Ігнатченко.

Він наголосив, що тростянецькі лісівники збудували лісову автомобільну дорогу з твердим покриттям у стислі терміни і з високою якістю.

Також відзначалось, що у запланованому будівництві та ремонті доріг взяли участь всі лісогосподарські підприємства, що свідчить про їх фінансову стабілізацію.

У підсумку були окреслені перспективи будівництва на наступний, 2021 рік.

Відтак планується спорудити 9,2 км. земляного полотна, облаштувати 7,4 км. дороги з твердим покриттям та на 2-х км провести реконструкцію дорожного покриття.

Довідково. Будують сумські лісгоспи лісові дороги з 2008 року. На сьогодні лісова дорожня карта підприємств вже налічує понад 250 кілометрів.