Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники привітали ветеранів лісової справи з професійним святом

Загальні новини 19 Вересня 2018

Лісова галузь є одна з небагатьох, де зв’язок поколінь цінується особливо і ніколи не переривається. Бо ліс, який створюють лісівники сьогодні, у зрілому віці побачать лише наші онуки чи правнуки. Нинішнє ж покоління лісівників користується тим ресурсом, який залишили по собі наші діди-прадіди.


«У своєму житті ми обов’язково з когось беремо приклад, на когось рівняємось і хочемо бути схожими. У повсякденному житті це якісь людські якості, а в професійному – важелями для наслідування є професіоналізм, досвід, трудові досягнення і вірність обраній професії. Надзвичайно приємно, що сьогодні поряд з нами представники старшого покоління, які є професійним дороговказом для молоді і прикладом для наслідування», – звернувся зі словами вдячності під час урочистостей з нагоди Дня працівника лісу до ветеранів лісової справи начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.


Зал підтримав вітання начальника щирими оплесками, а юне покоління привітало ветеранів квітами та художнім виступом.


Натомість, корифеї лісової справи в боргу не лишились, від їх когорти звернувся до підростаючого покоління та нинішнього покоління лісівників колишній начальник обласного управління, заслужений лісівники України Володимир Данилович Саєнко.

 

 

 

 

 

 


Прес-служба Сумського ОУЛМГ