Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумські лісівники побували у дитячому садочку

Загальні новини 26 Вересня 2017

«Подаруй життя дереву» – так назвалась акція, що відбулась у дитячому садочку «Купава» в м. Суми. Участь у цьому заході взяли і представники Сумського ОУЛМГ – начальник лісового відділу Анатолій Омельченко та його заступник Олександр Баня.

Разом з дорослими маленькі природолюби прикрашали територію виховного закладу вічнозеленими насадженнями, висаджуючи туї та ялівці, подаровані лісівниками. А для пернатих друзів дітки вдома приготували годівнички.

З технологією посадки деревець познайомив малюків Анатолій Омельченко. Користуючись нагодою спілкування, діти цікавились, як лісівники бережуть ліс від хвороб та вогню, так як живеться у зелених шатах лісовим мешканцям. Отримавши відповідь на питання, взялися до спільної справи. Дорослі викопували ямки, дівчатка старшої групи працювали з лієчками, хлопчаки ж, як справжні чоловіки, вийшли на посадку деревець з лопатами. За півгодини спільної праці на території садочка виріс справжній оазис.

За можливість доторкнутися до прекрасного, діти віддячили лісівникам тематичним виступом, який підготували разом з вихователями саме до цього дня.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ