Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники підбивають підсумки ялинкової кампанії

Загальні новини 9 Січня 2020

Майже 54 тисячі новорічних деревець з запланованих 45 тис. шт.. реалізували сумські лісівники у передноворічний період цього року.

Таку рекордну кількість проданих ялинок та сосен пояснюють суттєвою різницею у вартості, в порівнянні з ринковими цінами.

«Ялинкові базари лісогосподарських підприємств діяли на всій території області», – коментує заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

Перші оптові партії новорічного товару ще у листопаді відправилися створювати святкову атмосферу у південні регіони України.

Ближче до Нового року активізувалася роздрібна торгівля. Тоді торгові точки лісгоспів запрацювали на центральних ринках у районних центрах та містах області.

Абсолютними чемпіонами з продажу стали Глухівські лісівники. Вирощені ними новорічні деревця прикрасили оселі тисячам родин, загалом лісгосп реалізував 8705 деревець.

Сосни та ялинки з крайньої півночі Сумщини – Середино-Будського лісгоспу – гідно конкурували з переможцями ялинкового марафону. Тут при планових зобов’язаннях 3,5 тис. шт. продали 5249 шт. деревець.

Максимальна вартість ялинок та сосен – 65,4 грн. була зафіксована у Роменському лісгоспі.

«У Роменському лісгоспі продавався ексклюзивний хвойний товар. Ялинки з закритою кореневою системою у горщиках, сосни і ялинки з формованою кроною. Тому вартість таких деревець була вища, ніж звичайних. Середня вартість деревець по області склала 55,7 грн.», – говорить заступник начальника.

Зважаючи на кількість проданого товару, найбільше від реалізації новорічних хвойних отримали у Глухівському лісгоспі – 449 тис. грн. Загальна по області сума реалізації склала понад 3 млн. грн., у порівнянні з минулорічним показником 2,3 млн. грн.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ