Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісівники підбили підсумки трудового суперництва

Загальні новини 26 Жовтня 2016

У вівторок, 25 листопада, на засіданні колегії Сумського ОУЛМГ лісогосподарські підприємства області підбили підсумки роботи у ІІІ кварталі та визначили переможців трудового суперництва.


{gallery}materials/2016/10/263{/gallery}

«Коливання між першим і останнім місцями зовсім незначне. Це говорить про те, що всі підприємства працюють на рівні», – зазначив при підведенні підсумків трудового суперництва начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Сукупний бал якості роботи підприємств охоплював усі види лісогосподарської діяльності: ведення лісового господарства, лісозаготівлю, переробку, збут, ряд економічних показників, мисливство, роботу з громадськістю та засобами масової інформації, участь у загальнообласних заходах, культуру виробництва та виконавчу дисципліну. Загалом шкала оцінювання склалась з 27 позицій, по кожній з яких всі лісгоспи показали гідні результати, розташувавшись у підсумковій шкалі в межах від 4, 896 (І місце) до 4,654 балів (останній результат) .

Першу сходинку турнірної таблиці посів цього разу Середино-Будський лісгосп (директор Олександр Плужников), до слова, за останні 5 років Середино-Будські лісівники входили до трійки призерів 12 разів, 7 з яких – займали передові позиції. На другому місці Сумський лісгосп (директор Микола Сороколіт), ІІІ місце у Краснопільського лісгоспу (директор Віктор Мороз).

Прес-служба Сумського ОУЛМГ