Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сумські лісівники надають допомогу місцевим громадам у розчистці населених пунктів від снігових заметів

Загальні новини 10 Лютого 2021

Від західних до східних, від південних до північних кордонів Сумщини, скрізь, де хурделиця лишила снігові замети, майже впродовж доби, поряд з іншими, працювала техніка лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Наразі, це питання на особистому контролі начальника Сумського ОУЛМГ Віктора Чигринця. Адже соціальна складова завжди була на чільному місці у роботі лісогосподарських підприємств. Нині ж, як депутат обласної ради, про добробут місцевих громад Віктор Петрович турбується з подвійною силою.

«Глухівський, Кролевецький, Роменський, Лебединський, Краснопільський, Сумський та Охтирський лісгоспи окрім розчистки, власне, структурних підрозділів підприємств, працювали на прочистці вулиць селищ і міст, соціальних об’єктів сіл та шляхів між відділеними населеними пунктами. Загалом лісівники розчистили понад 500 кілометів доріг», – говорить Віктор Чигринець.

«У ніч з 8 на 9 лютого на Україну прийшов сніговий циклон. Не обминув він і Охтирський район. Працівники автогаража лісгоспу з п’ятої години ранку розпочали боротьбу зі стихією. Очистивши свою територію, ми активно включились в роботу по очищенню сіл, де розташовані лісництва, та оточуючі села Охтирського району – Кардашівка, Хухра, Лутище, Українка, Михайленкове, Буймерівка, Чернеччина, Новопостроєне, Грунь, Саратове, Олешня, Лантратівка, Великописарівськї ОТГ – Добрянське, Рябина, Попівка та Тростянецькї ОТГ – Поляне, Ніцаха і Солдатське. Всім хто приймав участь в боротьбі зі стихією – велика подяка!», – повідомляє директор Охтирського лісгоспу Юрій Римар.

«Складні погодні умови ускладнили пересування і жителів Лебединської громади. Тому лісгосп долучився до очищення доріг у місті Лебедин, а саме по вулиці 19 Серпня, вул. Лісова, вул.Соснова, вул.Коцюбинського, вул.Короленка, вул.Зарудка, вул. Партизанська, вул. Зільберника та перевулок Денисенків», – відзвітував директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов.

«Вже другий день на дорогах Сумського району працює трактор Могрицького лісництва. Розчищено близько 40 км дорожнього полотна в селах Могриця, Нікольське, а також дороги місцевого значення до Мар’їного, Битиці та частково до Сум», – говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

«Розпочалася нова хвиля снігопадів. Техніка Роменського лісгоспу знову в роботі – розчищаємо не лише лісові дороги, а й допомагаємо громадам у боротьбі зі сніговою стихією. Сьогодні розчистили трактором Бєларус 1221 територію Роменської ЗОШ №11 – це заклад, де навчаються вихованці учнівського лісництва «Совенятко», а там, де технікою незручно – працювали вручну», – інформує директор Роменського лісгоспу Валентин Жерьобкін.

«Техніка Кролевецького лісомисливського господарства працювала як на лісових, так і на сільських дорогах. Розчищали вулиці та вулички, забезпечували рух для водіїв та пішоходів. Трактористи допомагали розчищати замети у Дубовицькій, Грузчанській, Ярославецькій та Реутинській сільських радах», – повідомляє директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко.

«Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» надало допомогу в розчистці снігу Краснопільській громаді, а саме розчистили ряд вулиць у селищі Краснопілля, стоянку біля центральної лікарні, селище Михайлівське та дорогу Краснопілля-Таратутине-Новодмитрівка», – інформує директор Краснопільського лісгоспу Віктор Мороз.

«Цьогоріч погода непередбачувана. Негода заблокувала багато вулиць і ми не повинні стояти осторонь цієї проблеми, а спільними зусиллями прибирати снігові замети. Співробітниками підприємства було ліквідовано наслідки негоди на вулицях: Некрасова, Павла Голобородька, Туптала, а також Пісочному провулку міста Глухів», – зазначає директор Глухівського лісгоспу Василь Кацалап.

Роботи по розчистці снігових заметів тривають.