Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумські лісгоспи долучились до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

Загальні новини 28 Березня 2017

Дванадцять років поспіль з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить екологічну акцію «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

Традицію перейняли у скандинавів. Головна її мета – залучати до збереження природи підростаюче покоління та громадськість, аби ті розуміли важливість і складність процесу вирощування лісу. Цього року головна подія Акції проходила на базі Роменського лісгоспу.

Головними учасниками святкового заходу, як завжди, були діти. «Примноження нових лісів, формування екологічної свідомості, розширення знань з лісівництва – це основні цілі проведення нашої акції, в рамках якої щорічно створюються сотні гектарів лісу. Сьогодні до цього заходу долучаєтесь ви, і вже через десяток років ви зможете побачити результати своєї праці»,наголосив у ході відкриття заходу заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Товстуха.

Урочистості проходили за участі керівників області – заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори, заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко та керівників Роменського, Недригайлівського районів і міста Ромни.

Гості свята звернулися до учасників Акції з побажаннями надалі збагачувати і примножувати природні багатства України. Свої вітальні слова вони підкріпили і матеріально, завітавши до дітей не з пустими руками. Грамотами та подарунками були відзначені активні учасники природоохоронних заходів та трудових екологічних акцій місцевого, обласного та Всеукраїнського рівнів.

Особливої святковості додали заходу виступи вихованців Роменського центру позашкільної освіти, Роменської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та переможців Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти – агітбригади «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11.

Після урочистого відкриття для почесних гостей була проведена екскурсія територією Роменського лісгоспу, а для юних лісівників – захоплюючі змагання екологічного спрямування.

Продовжилося свято трудовим десантом у Томашівське лісництво Роменського лісгоспу на посадку соснового лісу. Як правильно висаджувати ніжні сіянці, розповів учасникам акції лісничий Томашівського лісництва Володимир Петрівний. Після чого приступили до роботи. Дорослі разом з дітьми, об’єднані спільною справою, виписували мечами Колесова рівненькі смарагдові рядочки. І вже за кілька годин кропіткої, але такої потрібної праці, у лісництві додалося 2,5 га нового соснового лісу – лісу, майбутнє якого у руках підростаючого покоління.

Загалом на сьогодні в заходах акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» на Сумщині взяли участь 656 представників шкільної та студентської молоді, влади, засобів масової інформації, громадських організацій тощо, та висадили 7,5 га лісу. Акція триває.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ