Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Сумське «Совенятко» переможець Всеукраїнського конкурсу

Загальні новини 19 Травня 2017

Днями у Полтаві завершив свою роботу Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». У ньому взяли участь команди юних любителів природи з 22 областей, серед яких представники Сумщини – колектив екологічної просвіти «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко», що діє на базі Роменського лісгоспу Сумського ОУЛМГ.

«Екологічна просвіта – це одна з нетрадиційних форм виховання молоді, що забезпечує дієве поширення відповідних знань серед усіх верств населення. Юні природолюби приділяють велику увагу охороні та впорядкуванню природи, розробляють заходи з відновлення історично сформованих природних ландшафтів, інформаційно-просвітницькій діяльності серед населення», – – «Сам конкурс відбувався у творчій атмосфері чесної конкуренції. Дитячі роботи оцінювало компетентне журі, на розсуд якого діти представляли тематичні виступи «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони. Всі колективи демонстрували високий рівень підготовки», – ділиться враженнями про конкурс керівник учнівського лісництва «Совенятко», директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

З Полтавщини «Совенятко» повернулося дипломантом І ступеня, завдячуючи своєю перемогою лісівникам.

«Маса вражень та позитивних емоцій. Отримати перемогу у такому конкурсі – це великий стимул для дітей. Дуже вдячні організаторам зльоту за чудову організацію заходу та нашим лісівникам – Роменському лісгоспу – за постійну підтримку і допомогу в організації поїздки», – говорить Вікторія Зеленська.

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»