Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

«Стрижені» і у горщиках – роменські новорічні деревця вже чекають на покупців

Новини лісгоспів 4 Грудня 2020

Роменський лісгосп розпочав реалізацію новорічних деревець і пропонує своїм шанувальникам широкий вибір цього товару.

Ялинки і сосни звичайні, сосни звичайні і «стрижені» (тобто з формованою кроною) і, звісно, ялинки у контейнерах (горщиках), які, при правильному збереженні і догляді, після новорічних свят можна буде висадити у ґрунт.

«Новорічні деревця заготовляємо на спеціальних плантаціях, або під час проведення заходів з формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища», – говорить головний лісничий лісгоспу Сергій Івашкін.

«Поряд з переліченим асортиментом, маємо можливість у достатній кількості забезпечити потреби в гілках хвойних порід для створення новорічних композицій, щоб прикрасити оселю оригінальним ялинковим букетом, не рубаючи все дерево», – продовжує лісничий.

Новорічні деревця, вирощені роменськими лісівниками, можна придбати на торгівельних майданчиках, які знаходяться у Томашівському та Липоводолинському лісництвах, а також на подвір’ї центральної садиби лісгоспу та центральній площі м. Ромни (біля адміністрації).

Ціни від 60 грн. за погонний метр звичайної ялики (сосни) та від 100 грн. за формовану (стрижену) сосну.

Ціни на живі ялинки у горщиках коливаються від 70 до 600 грн., в залежності від розміру як деревця, так і контейнера, в якому вона росте.

Більш детально з ціновою політикою можна ознайомитись на сайті Роменського лісгоспу: romlis.com.ua/informacija/praisi.html