Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Спілкування з громадами – шлях до порозуміння, – Микола Сороколіт, директор Сумського лісгоспу

Новини лісгоспів 28 Квітня 2021

Важливе значення для подальшої співпраці з громадами має безпосереднє спілкування. Так у рамках співпраці з громадами відповідно до принципів та критеріїв екологічної сертифікації інженер лісового господарства Сумського лісгоспу Руслан Сидора побував на сесії Садівської сільської ради, де поінформував громадськість та депутатський актив про діяльність підприємства.

Представників громади цікавили різні напрямки господарювання. Вони ставили питання щодо розвитку дорожньої інфраструктури, придбання дров та обсягів територій природно-заповідного фонду тощо.

Раніше помічник лісничого Могрицького лісництва Сергій Карпенко на запрошення керівництва Миропільської ОТГ взяв участь у засіданні виконкому. На прикладі конкретних цифр та фактів він ознайомив актив громади з діяльністю підприємства в цілому та Могрицького лісництва зокрема. Інформація стосувалась підсумків роботи лісгоспу за минулий рік та планів на поточний. Основні питання, які хвилювали присутніх – це стан дорожньої інфраструктури та сплата податків.

«Такі зустрічі є корисними для всіх сторін, адже дають можливість уникнути спірних моментів, сприяють поінформованості представників громад щодо ведення лісового господарства, а ми отримуємо більш чітке розуміння про потреби місцевих громад», – резюмував проведені зустрічі директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

До слова, підприємство веде лісогосподарську діяльність на території 14 об’єднаних територіальних громад. У 2020 році лісгосп спрямував бюджетам місцевих громад понад 11,5 млн грн податкових платежів.