Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Шосткинські лісівники збільшують асортимент декоративного матеріалу

Новини лісгоспів 26 Липня 2022

Нову теплицю для вирощування декоративного матеріалу шосткінські лісівники збудували минуло річ у Воронізькому лісництві.

У ній укорінюватимуться живці різних видів і сортів ялівцю, самшиту, туї, ялини, барбарису, спіреї, бузку, троянди, гортензії, калини, верби, магонії, скумпії, гібіскусу, черешні, фундука, павлонії тощо.

«В основному живці заготовляємо на власній маточній плантаціїї, але площа теплиці в 190 м2 дала можливість збільшити асортимент рослин, – зазначає головний лісничий ДП «Шосткинський лісгосп» Петро Балабон. – Укорінені живці висаджуємо в більші горщики для подальшого дорощування та реалізації».

Варто зазначити, що за теплицею доглядають досвідчені та відповідальні робітниці Ольга Бузоверова та Ольга Трясіна. Дівчата у лісгоспі вже не один рік вирощують саджанці та піклуються про них.

«Коли війна закінчиться нашою перемогою, а люди захочуть прикрасити свої садиби та господарства красивими декоративними рослинками, ми їм з радістю допоможемо, запропонувавши такий широкий асортимент декоративного садивного матеріалу, – говорять дівчата.