Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Шосткинський лісгосп розширює виробничі потужності

Новини лісгоспів 8 Листопада 2016

Шосткинські лісівники інвестували у розвиток власного виробництва. Тут придбали деревообробне обладнання, вклавши у придбання 4,2 млн. грн. Наразі триває його монтаж у цеху переробки деревини підприємства.


{gallery}materials/2016/11/081{/gallery}

«На сьогодні розвиток власних виробничих потужностей – це справа просто необхідна. З введенням в дію з 1 січня 2017 року мораторію на експорт необробленої деревини хвойних порід ми маємо збільшити обсяги щомісячної переробки деревини до 2,6 тис. м3, а для цього потрібне потужне обладнання. Встановлюємо лінію по випуску обрізних пиломатеріалів польського виробника ТОВ ” Бродпол”, така лінія вже рік працює у Кролевецькому лісомисливському господарстві і повністю себе виправдовує», – говорить директор ДП «Шосткинське ЛГ» Сумського ОУЛМГ Микола Бут.

За розрахунками економістів нова лінія дасть змогу додатково щомісячно переробляти 2,1тис.м3 деревини діаметром 14-18 см (1470 м3) та діаметром 20-24 см (630 м3.), це збільшить випуск пиломатеріалу обрізного до 990 м3 щомісячно, що, в свою чергу, в рази збільшує реалізацію.

«Для порівняння, потужність діючої лінії максимально 20 м3 пиломатеріалів за зміну, тобто вдвічі менше ніж прогнозована потужність нової лінії. Встановлення нової лінії збільшить річний обсяг реалізації пиломатеріалів обрізних до 12 тис.м3 в рік», – продовжує директор підприємства.

З введенням в дію нової лінії лісгосп очікує на прибуток 3,6 млн. в рік. Відтак інвестовані у придбання кошти за рік вже можна буде повернути.

За інформацією ДП «Шосткинське ЛГ»

прес-служба Сумського ОУЛМГ