Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Шосткинські лісівники запрошують за різдвяними та новорічними ялинками

Новини лісгоспів 22 Листопада 2019

З наближенням новорічних свят набуває актуальності питання придбання новорічних ялинок. Щоб ніщо не затьмарило свято, слід обов’язково пам’ятати про те, що новорічну красуню краще придбати у спеціалізованому підприємстві та дозволених на це місцях торгівлі.

«Свідченням того, що ялинка заготовлена законно, є спеціальна бірка, що кріпиться до стовбура деревця. За кожним державним підприємством закріплені певні номери таких бірок. Щоб не завдавати шкоди природі, заготовляємо новорічні деревця на спеціально створених для цього плантаціях», – говорить директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Цьогоріч шосткинські лісівники мають на меті реалізувати 5 тисяч таких деревець. З 9 грудня планують проводити роздрібну торгівлю новорічним товаром у лісництвах лісгоспу, а починаючи з 20 грудня – на центральній площі міста Шостка.

А от оптові партії ялинок чи сосен від шосткінських лісівників можна придбати вже зараз. Середня реалізаційна ціна новорічного деревця становить 50 грн. за погонний метр.

Більш детальну інформацію можна отримати, скориставшись телефоном для зв’язку: Відділ реалізації ДП «Шосткинське лісове господарство» (05449) 43 508;

Або завітати особисто за вказаною адресою: м Шостка, вул. Кутузова, 1, центральна садиба лісгоспу.

 

Прес-служба ДП «Шосткинське ЛГ»