Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Шосткинські лісівники рахують сіянці

Новини лісгоспів 11 Жовтня 2019

Готуватися до весняної посадки лісу Шосткинські лісівники починають з осені. Адже саме час зробити інвентаризацію розсадників та лісових культур на предмет кількості та якості наявного посадкового матеріалу, який буде використаний для посадки лісу, та площ молодих культур, які необхідно буде доповнити.

Нагадаємо, що у 2019 році Шосткинським лісгоспом було відновлено 107 га лісу.

Нині у лісництвах підприємства проводяться облік сіянців на тимчасових розсадниках. Також обліковується декоративний посадковий матеріал у постійному розсаднику та укорінені живці, які навесні висаджуватимуться у шкільне відділення для вирощування та подальшої реалізації.

Обов’язковим етапом інвентаризації є і облік новорічних ялинок на плантаціях, щоб знати, скільки ялинок можна буде реалізувати.

 

 

 

«За попередніми даними підрозділів загалом у розсадниках вирощено близько 1,8 млн. сіянців основних лісоутворюючих порід. Також почали роботи з підготовки грунту під культури наступного року. На сьогоднішній день проведено підготовку грнту на площі понад 15 га», – коментує осінні лісокультурні роботи директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Прес-служба ДП «Шосткинське ЛГ»