Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Шлях до удосконалення: лісівники Сумщини обмінялися досвідом

Загальні новини 9 Вересня 2022

Днями на базі Краснопільського держлісгоспу відбувся практичний семінар по обміну досвідом. У заході взяли участь головні лісничі, лісничі та інженери лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства: Лебединського, Шосткинського, Конотопського, Свеського та Сумського.  

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою Верхньосироватського, Осоївського та Великобобрицького лісництв підприємства.

«Ми зосередили увагу учасників семінару на створенні лісових культур та догляді за молодим лісом, зокрема, дубовими насадженнями, які є домінуючими у нашому лісгоспі. Також ознайомили їх з технологіями  роботи у розсадниках», – коментує програму семінару директор Краснопільського держлісгоспу Віктор Мороз.

Також краснопільські лісівники показали у роботі новопридбаний плуг для обробітку ґрунту та сучасні механізми, за допомогою яких доглядають за лісовими культурам й розсадниками.

Насамкінець учасники семінару відвідали заповідну територію Велико-Бобрицького лісництва – урочище «Образ».

«Нас приємно вразила висока якість лісокультурного виробництва, а також те, скільки уваги та сил приділяється вирощуванню дуба звичайного спочатку у розсаднику, а вже тоді в культурах. Семінар пройшов на високому теоретичному й практичному рівнях, що свідчить про професіоналізм фахівців, які працюють на підприємстві», – поділився враженнями про роботу семінару досвідчений лісівник – начальник лісогосподарського відділу ДП «Шосткинський лісгосп» Борис Кривошеєв.