Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Шкільне лісництво «Паросток» підтвердило статус кращого

Новини лісгоспів 25 Квітня 2017

20 квітня 2017 року на базі Сумського національного аграрного університету пройшов обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України». Серед його учасників були і юні лісівники, представники учнівського лісництва «Паросток», що діє на базі ДП «Сумське лісове господарство».


«Мета заходу – формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитк та виховання у дітей почуття відповідальності за природу, як національне багатство. Проходив форум у рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці». Приємно, що серед більш як 50 учасників з усіх районів Сумщини, вихованка нашого учнівського лісництва «Паросток» Аліна Колосок зайняла І місце в секції “Вивчення народних традицій раціонального природокористування”», – повідомив директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.


Дана подія стала ще одним важливим кроком на шляху до розуміння та зміцнення гармонізації життєдіяльності людини та природного середовища, розв’язання глобальних екологічних проблем сьогодення та формування умов для якісного відтворення природних ресурсів на Україні.


За матеріалами прес-служби ДП «Сумське ЛГ»