Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Щоб відповідати вимогам сучасності, необхідно постійно працювати над самовдосконаленням, – Олена Татаренко

Загальні новини 23 Червня 2018

«Обіцяю та заприсягаюсь бути зажди вірним Українській Державі, як своїй Батьківщині, охороняти інтереси Держави, всіма силами допомагати її славі та розцвіту, не жалкуючи навіть і свого життя»,

– слова урочистої обітниці державних службовців на вірність Українській Державі, датовані 1918 роком, які ввійшли в історію української державності в часи гетьманату Павла Скоропадського.

Сьогодні, 23 червня 2018 року, Державна служба України відзначає своє сторіччя. Це свято відзначають люди різних професій. Та є особливий зв’язок, який їх єднає: відчуття відповідальності за доручену справу, професіоналізм та високі моральні якості. Це ті внутрішні чинники, без яких не може сформуватися авторитет.

Олена Анатоліївна Татаренко – начальник відділу бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства – авторитет для підлеглих, приклад професіоналізму та відповідальності для колег та надійний партнер для керівництва.

Приємно, що її кропітка повсякденна праця не лишається не поміченою керівництвом управління та галузі. З нагоди відзначення сторіччя Державної служби, за зразкове виконання своїх посадових обов’язків та високий професіоналізм Олена Анатоліївна Татаренко відзначена Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України.

«Щоб відповідати вимогам сучасності, необхідно постійно працювати над самовдосконаленням. А правильно організувавши свій день, можна знайти час для всього, треба лише мати однодумців», – говорить Олена Анатоліївна. І це не лише слова, бо все це у неї виходить.

Вперше поріг управління вона переступила у 1996 році. Починала головним спеціалістом в економічному відділі. Її відповідальність і відмінні професійні якості не пройшли повз пильного зору керівництва, тому підвищення кар’єрними сходинками не забарилося. У 2009 році вона стала головним бухгалтером управління.

«Для мене це було непросте рішення. Адже і рівень відповідальності, і коло обов’язків збільшувались в рази. Хвилювалась, чи справлюсь? Думала. А як родина. Чи вистачатиме часу на виховання сина, адже, я вважаю, що для будь-якої жінки родина – це головне», – зізнається Олена Анатоліївна. Та саме родина і стала її соратником у прийнятті такого рішення, а згодом і першим помічником.

Всі поставлені завдання вона завжди виконує чітко і вчасно, часу для роздумів майже ніколи немає, бо строки для виконання завжди надто стислі.

За час своєї роботи вона встигла здобути непохитний авторитет у підлеглих та колег, керівництво управління цінує її професійні здібності і завжди прислухається до її думки.

Щиро вітаємо Олену Анатоліївну з визнанням! Бажаємо довгих років життя щедрих на добрі справи на благо нашої Держави та родинні любов і злагоду!

Прес-служба Сумського ОУЛМГ