Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Сезону полювання на Сумщині у 2022 році не буде!

Загальні новини 26 Вересня 2022

Нагадуємо, що у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, сезону полювання у 2022 році не буде. Більш того, на період дії воєнного стану громадянам задля їхньої ж безпеки не дозволено відвідувати ліси Сумщини.

З метою здійснення ефективного контролю за охороною мисливських угідь Державною екологічною інспекцією у Сумській області спільно з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господаства і правоохоронцями розроблено спільний план роботи щодо недопущення випадків полювання та інших правопорушень. Але, на жаль, як свідчать результати роботи рейдових груп, потенційних браконьєрів не зупиняють вимушені тимчасові обмеження.

Наразі, за повідомленням Державної екологічної інспекції у Сумській області, за час дії воєнного стану в області виявлено 12 порушників правил полювання. На кожного з них складено протоколи за ч.1 ст.85 КУпАП та стягнуто штрафи на загальну суму 6630 грн.

Застерігаємо, оскільки в листопаді на Сумщині мало б відкритися полювання на хутрових та парнокопитних тварин, на цей час рейдові групи будуть переведені на посилений режим роботи і працюватимуть у всіх мисливських угіддях області.

Просимо кожного мисливця неухильно дотримуватися вимог законодавства! Якщо вже дуже кортить постріляти, то хай ваша зброя працює на захист України від російських окупантів. Не добивайте диких звірів, які вижили під час тимчасової окупації Сумщини та не наражайте себе на небезпеку! Адже, озброєну людину, яка крадькома блукає лісом, можуть навіть сприйняти за ворожого диверсанта.