Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будські лісівники організували конкурс дитячого малюнку

Новини лісгоспів 21 Жовтня 2021

Своє бачення програми Президента України «Зелена країна» та акції “Створюємо ліси разом” школярі молодших класів навчальних закладів Середино-Будського краю зобразили у малюнках. До конкурсу тематичного малюнку дітям запропонували долучитись середино-будські лісівники.

Говорять, що мали на меті пробудити у дітей любов до професії лісівника, а ще розуміння того, що чим більше дерев ми висадимо, тим краще для нас та нашої планети. Головнимимесенджами конкурсу запропонували: «Створюємо ліси разом» та «Зелена країна для кожного з нас». І вже на цьому тижні готуються вітати переможців конкурсу. Говорять, що визначити їх було досить важко. Адже бажаючих долучитись до такої цікавої справи було вдосталь. До проведення ж «арбітражу запрошували професіоналів з образотворчого мистецтва. 

«Школярі полюбляють такі цікаві змагання з творчості, тому бажаючих прийняти участь було чимало. У конкурсі взяли участь три навчальні заклади. Всього на конкурс надійшло близько 100 робіт. Всі вони викликають захоплення і повагу до дитячої праці. Всі учасники досить творчо висловили свої задуми на папері і тепер отримають заслужені нагороди», – коментує проведений захід Марина Книрик, інженер з лісових культур Середино-Будського лісгоспу.