Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будських лісівників перевірили на оперативність реагування на можливу лісову пожежу

Новини лісгоспів 18 Червня 2020

Днями заступник начальника відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Олександр Баня та заступник начальника оперативно-координаційного центру, підполковник служби цивільного захисту Олександр Клочко провели у Середино-Будському лісгоспі планову перевірку лісопожежної станції.

«Перевірялась оперативність реагування чергових на можливу лісову пожежу, стан протипожежного інвентарю та техніки. Дану перевірку працівники ЛПС лісгоспу пройшли успішно», – коментує мету і підсумки перевірки головний лісничий лісгоспу Іван Степаненко.

Вчасно відреагувати на лісову пожежу та оперативно виїхати на гасіння допомагають середино-будським лісівникам дві телевізійні системи відео спостереження, які розташовані в Зноб-Новгородському та Голубівському лісництвах.

Безпосередньо для боротьби з лісовими пожежами на підприємстві сформовано необхідний арсенал протипожежної техніки, яка завжди знаходиться у належному технічному стані.

У кожному лісництві лісгоспу є пожежні ємкості для води з мотопомпами. Наявні пожежні машини ЗІЛ-130 та ГАЗ-66, бензопили для розчистки доріг для під’їзду пожежної машини, лопати, граблі й інший ручний інвентар, а також трактори МТЗ з грунтооброблюючим обладнанням: плугами та дисковими боронами, які необхідні для створення мінералізованих смуг.

«Протягом пожежонебезпечного періоду стан мінералізованих смуг постійно підтримується. У разі необхідності проводиться необхідний комплекс робіт щодо приведення їх у відповідний стан згідно нормативних документів», – говорить головний лісничий.